Продукція > JAE ELECTRONICS > AX01R090VANBR200
AX01R090VANBR200
AX01R090VANBR200 JAE Electronics
?topics_id=90946&ext_no=04&_lang=en&v=2020100814261668254109
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors Rigid Side B2B Connector, 90 Pos.
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RIGID SIDE B2B CONNECTOR, 90 POS, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 90, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.654" (16.60mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 8mm ~ 30mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AX01R090VANBR200 AX01R090VANBR200 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=90946&ext_no=04&_lang=en&v=2020100814261668254109 Description: RIGID SIDE B2B CONNECTOR, 90 POS
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 90
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.654" (16.60mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 8mm ~ 30mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Features: Board Guide
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 90
Pitch: 0.025" (0.64mm)