Продукція > JAE ELECTRONICS > AX01R100VANBR200
AX01R100VANBR200
AX01R100VANBR200 JAE Electronics
JACS-11221.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: RIGID SIDE B2B CONNECTOR, 100 PO
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 100
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.655" (16.64mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 169 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RIGID SIDE B2B CONNECTOR, 100 PO, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 100, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.655" (16.64mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AX01R100VANBR200 AX01R100VANBR200 Виробник : JAE Electronics JAE_04062020_AX01R100VANBR200-1826974.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Rigid Side B2B Conn. 100 Pos STR Fixed
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 100
Pitch: 0.025" (0.64mm)