Продукція > JAE ELECTRONICS > AX01R140VABBR600
AX01R140VABBR600
AX01R140VABBR600 JAE Electronics
topics_id=98264&ext_no=04&_lang=en&v=2022052613415550188909
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RIGID SIDE STR 140 POS
Features: Board Guide, Solder Retention
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 140
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.260" (6.60mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 8mm, 14mm, 20mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RIGID SIDE STR 140 POS, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 140, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.260" (6.60mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 8mm, 14mm, 20mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AX01R140VABBR600 AX01R140VABBR600 Виробник : JAE Electronics JAE_Electronics_R_VABB-3075678.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors CONN RIGID SIDE STR 140 POS