Продукція > JAE ELECTRONICS > AX03F050HAX1R550
AX03F050HAX1R550
AX03F050HAX1R550 JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: FLOATING SIDE B2B CONNECTOR, 100
Features: Board Guide
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 50
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.327" (8.30mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 1650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 550
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FLOATING SIDE B2B CONNECTOR, 100, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 50, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.327" (8.30mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AX03F050HAX1R550 AX03F050HAX1R550 Виробник : JAE Electronics JAE_04062020_AX03F050HAX1R550.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors FloatingSide B2B Con 50 Pos RA
на замовлення 488 шт:
Кількість Ціна
Features: Board Guide
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Number of Positions: 50
Pitch: 0.025" (0.64mm)