AX7DAF1-187.5000C
AX7DAF1-187.5000C Abracon Corporation
11ax7_clearclock.pdf
Виробник: Abracon Corporation
Oscillator XO 187.5MHz ±50ppm LVDS 55% 3.3V 8-Pin SMD Cut Tape
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 48
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AX7DAF1-187.5000C AX7DAF1-187.5000C Виробник : Abracon Corporation 11ax7_clearclock.pdf Oscillator XO 187.5MHz ±50ppm LVDS 55% 3.3V 8-Pin SMD Cut Tape