AX7DAF1-700.0000T
AX7DAF1-700.0000T Abracon Corporation
ax7_clearclock.pdf
Виробник: Abracon Corporation
Oscillator XO 700MHz ±50ppm LVDS 55% 3.3V 8-Pin SMD T/R
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AX7DAF1-700.0000T AX7DAF1-700.0000T Виробник : Abracon Corporation ax7_clearclock.pdf Oscillator XO 700MHz ±50ppm LVDS 55% 3.3V 8-Pin SMD T/R
на замовлення 250 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2