AZ23B10HE3-TP
AZ23B10HE3-TP MCC (Micro Commercial Components)
Виробник: MCC (Micro Commercial Components)
Description: DIODE ZENER ARRAY 10V SOT-23
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 nA @ 7 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER ARRAY 10V SOT-23, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 nA @ 7 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції AZ23B10HE3-TP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AZ23B10HE3-TP AZ23B10HE3-TP Виробник : MCC (Micro Commercial Components) AZ23B3V6HE3~AZ23B39HE3(SOT-23).pdf Description: DIODE ZENER ARRAY 10V SOT-23
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW