AZ23B12HE3-TP
AZ23B12HE3-TP MCC (Micro Commercial Components)
Виробник: MCC (Micro Commercial Components)
Description: DIODE ZENER ARRAY 12V SOT-23
Tolerance: ±2%
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
Написати відгук
Description: DIODE ZENER ARRAY 12V SOT-23, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції AZ23B12HE3-TP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AZ23B12HE3-TP AZ23B12HE3-TP Виробник : MCC (Micro Commercial Components) AZ23B3V6HE3~AZ23B39HE3(SOT-23).pdf Description: DIODE ZENER ARRAY 12V SOT-23
Tolerance: ±2%
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW