AZ755-1A-24DE
AZ755-1A-24DE American Zettler
828720366475526az755.pdf
Виробник: American Zettler
Power Relay 24VDC 20A SPST-NO(29x13x26.8)mm THT
на замовлення 3600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CUR, TUV, UL, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 21.8 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 277VAC, 150VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 17.3 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 5540VA, 480W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AZ755-1A-24DE Виробник : American Zettler az755.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CUR, TUV, UL
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 21.8 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 277VAC, 150VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 17.3 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 5540VA, 480W