AZ755-1C-12DE
AZ755-1C-12DE American Zettler
828720366475526az755.pdf
Виробник: American Zettler
Power Relay 12VDC 20A SPDT(29x13x26.8)mm THT
на замовлення 260 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 49
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 12V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CUR, TUV, UL, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 43.6 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 277VAC, 150VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.6 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 5540VA, 480W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AZ755-1C-12DE Виробник : American Zettler az755.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 12V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CUR, TUV, UL
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 43.6 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 277VAC, 150VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.6 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 5540VA, 480W