AZSR235-2AE-12D
AZSR235-2AE-12D American Zettler
azsr235.pdf
Виробник: American Zettler
Description: RELAY EV CHG SOLAR DPST 35A 12V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: UL, VDE
Relay Type: EV Charging, Solar
Coil Current: 40 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 35 A
Switching Voltage: 440VAC, 150VDC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 40 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Load - Max Switching: 9695VA, 1050W
на замовлення 614 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY EV CHG SOLAR DPST 35A 12V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: UL, VDE, Relay Type: EV Charging, Solar, Coil Current: 40 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 35 A, Switching Voltage: 440VAC, 150VDC - Max, Must Release Voltage: 0.6 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 40 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 9695VA, 1050W.