Продукція > HARVATEK CORPORATION > B1101NB--20C001333U1930
B1101NB--20C001333U1930
B1101NB--20C001333U1930 Harvatek Corporation
B1101NB--20C001333U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: 3.2(L)X1.0(W)X1.5(H) MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1204 (3210 Metric)
Color: Blue
Size / Dimension: 3.20mm L x 1.00mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 116°, 140°
Height (Max): 1.60mm
Wavelength - Peak: 468nm
Wavelength - Dominant: 470nm
Supplier Device Package: 1204
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Domed Top
Lens Size: 2.00mm Dia
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.2(L)X1.0(W)X1.5(H) MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1204 (3210 Metric), Color: Blue, Size / Dimension: 3.20mm L x 1.00mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 71.5mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 116°, 140°, Height (Max): 1.60mm, Wavelength - Peak: 468nm, Wavelength - Dominant: 470nm, Supplier Device Package: 1204, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Domed Top, Lens Size: 2.00mm Dia.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Blue
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 116°, 140°
Height (Max): 1.60mm
Wavelength - Peak: 468nm
Wavelength - Dominant: 470nm
Supplier Device Package: 1204
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 2.00mm Dia