Продукція > HARVATEK CORPORATION > B1101NG--20C000133U1930
B1101NG--20C000133U1930
B1101NG--20C000133U1930 Harvatek Corporation
B1101NG--20C000133U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED GREEN CLEAR 1204 SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1204 (3210 Metric)
Color: Green
Size / Dimension: 3.20mm L x 1.00mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 285mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 115°, 140°
Height (Max): 1.60mm
Wavelength - Peak: 520nm
Wavelength - Dominant: 527nm
Lens Style: Rectangle with Domed Top
Lens Size: 2.00mm Dia
на замовлення 986 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED GREEN CLEAR 1204 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1204 (3210 Metric), Color: Green, Size / Dimension: 3.20mm L x 1.00mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 285mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 115°, 140°, Height (Max): 1.60mm, Wavelength - Peak: 520nm, Wavelength - Dominant: 527nm, Supplier Device Package: 1204, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Domed Top, Lens Size: 2.00mm Dia.
Color: Green
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 285mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 115°, 140°
Height (Max): 1.60mm
Wavelength - Peak: 520nm
Wavelength - Dominant: 527nm
Lens Size: 2.00mm Dia