Продукція > HARVATEK CORPORATION > B1101UYG-20C000833U1930
B1101UYG-20C000833U1930
B1101UYG-20C000833U1930 Harvatek Corporation
B1101UYG-20C000833U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: 3.2(L)X1.0(W)X1.5(H) MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1204 (3210 Metric)
Color: Green, Yellow
Size / Dimension: 3.20mm L x 1.00mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 115°, 140°
Height (Max): 1.60mm
Wavelength - Peak: 573nm
Wavelength - Dominant: 571nm
Lens Style: Rectangle with Domed Top
Lens Size: 2.00mm Dia
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: 3.2(L)X1.0(W)X1.5(H) MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1204 (3210 Metric), Color: Green, Yellow, Size / Dimension: 3.20mm L x 1.00mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 71.5mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 115°, 140°, Height (Max): 1.60mm, Wavelength - Peak: 573nm, Wavelength - Dominant: 571nm, Supplier Device Package: 1204, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Domed Top, Lens Size: 2.00mm Dia.
Color: Green, Yellow
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 115°, 140°
Height (Max): 1.60mm
Wavelength - Peak: 573nm
Wavelength - Dominant: 571nm
Lens Size: 2.00mm Dia