Продукція > HARVATEK CORPORATION > B1101Y---20C000133U1930
B1101Y---20C000133U1930
B1101Y---20C000133U1930 Harvatek Corporation
B1101Y---20C000133U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED YELLOW CLEAR 1204 SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1204 (3210 Metric)
Color: Yellow
Size / Dimension: 3.20mm L x 1.00mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 7.15mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.2V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 116°, 140°
Height (Max): 1.60mm
Wavelength - Peak: 583nm
Wavelength - Dominant: 585nm
Lens Style: Rectangle with Domed Top
Lens Size: 2.00mm Dia
на замовлення 2890 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED YELLOW CLEAR 1204 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1204 (3210 Metric), Color: Yellow, Size / Dimension: 3.20mm L x 1.00mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 7.15mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.2V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 116°, 140°, Height (Max): 1.60mm, Wavelength - Peak: 583nm, Wavelength - Dominant: 585nm, Supplier Device Package: 1204, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Domed Top, Lens Size: 2.00mm Dia.
Color: Yellow
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 7.15mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 116°, 140°
Height (Max): 1.60mm
Wavelength - Peak: 583nm
Wavelength - Dominant: 585nm
Lens Size: 2.00mm Dia