B1134AS-100M=P3 Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: EMC
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.331" L x 0.327" W (8.40mm x 8.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 57mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EMC, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.331" L x 0.327" W (8.40mm x 8.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 57mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2.7 A.
Інші пропозиції B1134AS-100M=P3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B1134AS-100M=P3 B1134AS-100M=P3 Виробник : Murata Electronics ds84lcb_ds85lcb_ds86c-606159.pdf Fixed Inductors 10uH 57mOhms 3.5A +/-20%