B1134AS-150M=P3 Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 15UH 2.3A 80 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.331" L x 0.327" W (8.40mm x 8.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 80mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 2.3A 80 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.331" L x 0.327" W (8.40mm x 8.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 80mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.