B1134AS-2R2N=P3
B1134AS-2R2N=P3 Murata Electronics
ds84lcb_ds85lcb_ds86c-606159.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 2.2uH 17mOhms 7.1A +/-30%
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EMC, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.331" L x 0.327" W (8.40mm x 8.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 17mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 7.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 5.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B1134AS-2R2N=P3 Виробник : Murata Electronics Description: EMC
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.331" L x 0.327" W (8.40mm x 8.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 17mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 5.4 A