B1135AS-100M=P3
B1135AS-100M=P3 Murata Electronics
ds84lcb_ds85lcb_ds86c-606159.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 10uH 45mOhms 3.2A +/-20%
на замовлення 330 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 3.3A 45 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.331" L x 0.327" W (8.40mm x 8.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 45mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 3.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B1135AS-100M=P3 B1135AS-100M=P3 Виробник : Murata Electronics m_ds85lcb.ashx Description: FIXED IND 10UH 3.3A 45 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.331" L x 0.327" W (8.40mm x 8.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 45mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.3 A