B1135AS-150M=P3
B1135AS-150M=P3 Murata Electronics
ds84lcb_ds85lcb_ds86c-606159.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 15uH 64mOhms 2.6A +/-20%
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 2.5A 64 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.331" L x 0.327" W (8.40mm x 8.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 64mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B1135AS-150M=P3 B1135AS-150M=P3 Виробник : Murata Electronics m_ds85lcb.ashx Description: FIXED IND 15UH 2.5A 64 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.331" L x 0.327" W (8.40mm x 8.30mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 64mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A