B1179BS-100M=P3
B1179BS-100M=P3 Murata Electronics
m_ds104lc.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 10UH 3.6A 31 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 31mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 3.6A 31 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 31mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 3.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B1179BS-100M=P3 B1179BS-100M=P3 Виробник : Murata Electronics m_ds104lc.ashx Description: FIXED IND 10UH 3.6A 31 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2-SMD
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.6 A
товару немає в наявності
B1179BS-100M=P3 B1179BS-100M=P3 Виробник : Murata Electronics m_ds104lc-1143592.pdf Fixed Inductors 10uH 31mOhms 4.2A +/-20%