B1179BS-101M=P3
B1179BS-101M=P3 Murata Electronics
m_ds104lc-1143592.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 100uH 290mOhms 1.3A +/-20%
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 1.1A 290MOHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B1179BS-101M=P3 B1179BS-101M=P3 Виробник : Murata Electronics m_ds104lc.ashx Description: FIXED IND 100UH 1.1A 290MOHM SMD
товару немає в наявності