Продукція > HARVATEK CORPORATION > B1191NG--20C000133U1930
B1191NG--20C000133U1930
B1191NG--20C000133U1930 Harvatek Corporation
B1191NG--20C000133U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED GREEN CLEAR SMD R/A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Color: Green
Size / Dimension: 3.20mm L x 1.50mm W
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating: 285mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 115°, 140°
Height (Max): 1.10mm
Wavelength - Peak: 520nm
Wavelength - Dominant: 527nm
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Domed Top
Lens Size: 3.20mm x 1.50mm
на замовлення 2252 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED GREEN CLEAR SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, No Lead, Color: Green, Size / Dimension: 3.20mm L x 1.50mm W, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Millicandela Rating: 285mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 115°, 140°, Height (Max): 1.10mm, Wavelength - Peak: 520nm, Wavelength - Dominant: 527nm, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Domed Top, Lens Size: 3.20mm x 1.50mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Color: Green
Millicandela Rating: 285mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 115°, 140°
Height (Max): 1.10mm
Wavelength - Peak: 520nm
Wavelength - Dominant: 527nm
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 3.20mm x 1.50mm