Продукція > HARVATEK CORPORATION > B12H1NG--20D000134U1930
B12H1NG--20D000134U1930
B12H1NG--20D000134U1930 Harvatek Corporation
B12H1NG--20D000134U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED GREEN DIFFUSED 2SMD R/A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Green
Size / Dimension: 1.80mm L x 1.00mm W
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating: 180mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°, 140°
Height (Max): 0.45mm
Wavelength - Peak: 520nm
Wavelength - Dominant: 525nm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.80mm x 1.00mm
на замовлення 1090 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED GREEN DIFFUSED 2SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Color: Green, Size / Dimension: 1.80mm L x 1.00mm W, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Millicandela Rating: 180mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, 140°, Height (Max): 0.45mm, Wavelength - Peak: 520nm, Wavelength - Dominant: 525nm, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Diffused, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.80mm x 1.00mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Green
Millicandela Rating: 180mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°, 140°
Height (Max): 0.45mm
Wavelength - Peak: 520nm
Wavelength - Dominant: 525nm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Size: 1.80mm x 1.00mm