Продукція > HARVATEK CORPORATION > B12H1USD-20D000234U1930
B12H1USD-20D000234U1930
B12H1USD-20D000234U1930 Harvatek Corporation
B12H1USD-20D000234U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED RED DIFFUSED 2SMD R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Red
Size / Dimension: 1.80mm L x 1.00mm W
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating: 71.5mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°, 140°
Height (Max): 0.45mm
Wavelength - Peak: 632nm
Wavelength - Dominant: 624nm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Diffused
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.80mm x 1.00mm
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: LED RED DIFFUSED 2SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Color: Red, Size / Dimension: 1.80mm L x 1.00mm W, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Millicandela Rating: 71.5mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, 140°, Height (Max): 0.45mm, Wavelength - Peak: 632nm, Wavelength - Dominant: 624nm, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Diffused, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.80mm x 1.00mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Red
Millicandela Rating: 71.5mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°, 140°
Height (Max): 0.45mm
Wavelength - Peak: 632nm
Wavelength - Dominant: 624nm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Diffused
Lens Size: 1.80mm x 1.00mm