Продукція > HARVATEK CORPORATION > B1501D---20D000213U1930
B1501D---20D000213U1930
B1501D---20D000213U1930 Harvatek Corporation
B1501D---20D000213U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: 3.2(L) X 1.6(W) X 1.1(H)MM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Color: Orange
Size / Dimension: 3.20mm L x 1.60mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 9mcd
Configuration: Independent
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Height (Max): 1.20mm
Wavelength - Peak: 610nm
Wavelength - Dominant: 608nm
Supplier Device Package: 1206
Lens Transparency: Diffused
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 2.00mm x 1.60mm
на замовлення 2574 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.2(L) X 1.6(W) X 1.1(H)MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Color: Orange, Size / Dimension: 3.20mm L x 1.60mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 9mcd, Configuration: Independent, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Height (Max): 1.20mm, Wavelength - Peak: 610nm, Wavelength - Dominant: 608nm, Supplier Device Package: 1206, Lens Transparency: Diffused, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 2.00mm x 1.60mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: Orange
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 9mcd
Configuration: Independent
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Height (Max): 1.20mm
Wavelength - Peak: 610nm
Wavelength - Dominant: 608nm
Supplier Device Package: 1206
Lens Transparency: Diffused
Lens Size: 2.00mm x 1.60mm