Продукція > HARVATEK CORPORATION > B1501NB--20D003013U1930
B1501NB--20D003013U1930
B1501NB--20D003013U1930 Harvatek Corporation
HT-150NB-5515.pdf
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Color: Blue
Size / Dimension: 3.20mm L x 1.60mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 70mcd
Configuration: Independent
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Height (Max): 1.20mm
Wavelength - Peak: 468nm
Wavelength - Dominant: 470nm
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 2.00mm x 1.60mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.2(L) X 1.6(W) X 1.1(H)MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Color: Blue, Size / Dimension: 3.20mm L x 1.60mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 70mcd, Configuration: Independent, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Height (Max): 1.20mm, Wavelength - Peak: 468nm, Wavelength - Dominant: 470nm, Supplier Device Package: 1206, Lens Transparency: Diffused, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 2.00mm x 1.60mm.
Color: Blue
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 70mcd
Configuration: Independent
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Height (Max): 1.20mm
Wavelength - Peak: 468nm
Wavelength - Dominant: 470nm
Lens Size: 2.00mm x 1.60mm