Продукція > HARVATEK CORPORATION > B1552USUG20D000113U1930
B1552USUG20D000113U1930
B1552USUG20D000113U1930 Harvatek Corporation
B1552USUG20D000113U1930%20%20V1.6.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED RED/YL-GRN DIFFUSED 1210 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Color: Red, Yellow-Green
Size / Dimension: 3.20mm L x 2.70mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd Red, 45mcd Yellow-Green
Configuration: Independent
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Red, 2.1V Yellow-Green
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 150° Red, 128° Yellow-Green
Height (Max): 1.20mm
Wavelength - Peak: 632nm Red, 573nm Yellow-Green
Wavelength - Dominant: 624nm Red, 571nm Yellow-Green
Supplier Device Package: 1210
Lens Transparency: Diffused
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 2.70mm x 2.00mm
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RED/YL-GRN DIFFUSED 1210 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Color: Red, Yellow-Green, Size / Dimension: 3.20mm L x 2.70mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 71.5mcd Red, 45mcd Yellow-Green, Configuration: Independent, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Red, 2.1V Yellow-Green, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 150° Red, 128° Yellow-Green, Height (Max): 1.20mm, Wavelength - Peak: 632nm Red, 573nm Yellow-Green, Wavelength - Dominant: 624nm Red, 571nm Yellow-Green, Supplier Device Package: 1210, Lens Transparency: Diffused, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 2.70mm x 2.00mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Red, Yellow-Green
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Independent
Current - Test: 20mA
Height (Max): 1.20mm
Supplier Device Package: 1210
Lens Transparency: Diffused
Lens Size: 2.70mm x 2.00mm