Продукція > HARVATEK CORPORATION > B17T2USUG20D000114U1930
B17T2USUG20D000114U1930
B17T2USUG20D000114U1930 Harvatek Corporation
B17T2USUG20D000114U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED RED/YL-GRN DIFFUSED 0805 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Color: Red, Yellow-Green
Size / Dimension: 2.00mm L x 1.30mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd Red, 45mcd Yellow-Green
Configuration: Independent
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Red, 2.1V Yellow-Green
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120° Red, 125° Yellow-Green
Height (Max): 0.60mm
Wavelength - Peak: 632nm Red, 573nm Yellow-Green
Wavelength - Dominant: 624nm Red, 571nm Yellow-Green
Supplier Device Package: 0805
Lens Transparency: Diffused
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.40mm x 1.30mm
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RED/YL-GRN DIFFUSED 0805 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Color: Red, Yellow-Green, Size / Dimension: 2.00mm L x 1.30mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 71.5mcd Red, 45mcd Yellow-Green, Configuration: Independent, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Red, 2.1V Yellow-Green, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120° Red, 125° Yellow-Green, Height (Max): 0.60mm, Wavelength - Peak: 632nm Red, 573nm Yellow-Green, Wavelength - Dominant: 624nm Red, 571nm Yellow-Green, Supplier Device Package: 0805, Lens Transparency: Diffused, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.40mm x 1.30mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Red, Yellow-Green
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Independent
Current - Test: 20mA
Height (Max): 0.60mm
Supplier Device Package: 0805
Lens Transparency: Diffused
Lens Size: 1.40mm x 1.30mm