Продукція > HARVATEK CORPORATION > B1811UD--20C000413U1930
B1811UD--20C000413U1930
B1811UD--20C000413U1930 Harvatek Corporation
B1811UD--20C000413U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: 1.0(L)X0.5(W)X0.25(H) MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Color: Orange
Size / Dimension: 1.00mm L x 0.50mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 112.5mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 75°, 140°
Height (Max): 0.35mm
Wavelength - Peak: 611nm
Wavelength - Dominant: 605nm
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.00mm x 0.50mm
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.0(L)X0.5(W)X0.25(H) MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Color: Orange, Size / Dimension: 1.00mm L x 0.50mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 112.5mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 75°, 140°, Height (Max): 0.35mm, Wavelength - Peak: 611nm, Wavelength - Dominant: 605nm, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.00mm x 0.50mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Orange
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 112.5mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 75°, 140°
Height (Max): 0.35mm
Wavelength - Peak: 611nm
Wavelength - Dominant: 605nm
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 1.00mm x 0.50mm