Продукція > HARVATEK CORPORATION > B1911UY--20D000114U1930
B1911UY--20D000114U1930
B1911UY--20D000114U1930 Harvatek Corporation
B1911UY--20D000114U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED AMBER DIFFUSED 0603 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Amber
Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 125°, 128°
Height (Max): 0.70mm
Wavelength - Peak: 591nm
Wavelength - Dominant: 589nm
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.00mm x 0.80mm
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: LED AMBER DIFFUSED 0603 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Amber, Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 71.5mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 125°, 128°, Height (Max): 0.70mm, Wavelength - Peak: 591nm, Wavelength - Dominant: 589nm, Supplier Device Package: 0603, Lens Transparency: Diffused, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.00mm x 0.80mm.
Color: Amber
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 125°, 128°
Height (Max): 0.70mm
Wavelength - Peak: 591nm
Wavelength - Dominant: 589nm
Lens Size: 1.00mm x 0.80mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
B1911UY-20D000114U1930 Виробник : HARVATEK B1911UY-20D000114U193.pdf Світлодіод SMD, ?, нм/ T, K = 589, Розм = 0603, I, мКд @ мА = 71,5 @ 20, Iживл = 20 мА, Uживл, В = 2, Колір = жовтий (янтарний), Тексп, °C = -40...+85, Кут св, 2? = 125 , 128, Лінза = Дифузійна забарвлена,... Група товару: Оптоелектроніка Корпус: 0603 Од.