Продукція > HARVATEK CORPORATION > B1911UYG-20D000114U1930
B1911UYG-20D000114U1930
B1911UYG-20D000114U1930 Harvatek Corporation
B1911UYG-20D000114U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED YLW-GRN DIFFUSED 0603 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Yellow-Green
Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 45mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 125°, 128°
Height (Max): 0.70mm
Wavelength - Peak: 573nm
Wavelength - Dominant: 571nm
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.00mm x 0.80mm
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: LED YLW-GRN DIFFUSED 0603 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Yellow-Green, Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 45mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 125°, 128°, Height (Max): 0.70mm, Wavelength - Peak: 573nm, Wavelength - Dominant: 571nm, Supplier Device Package: 0603, Lens Transparency: Diffused, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.00mm x 0.80mm.
Color: Yellow-Green
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 45mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 125°, 128°
Height (Max): 0.70mm
Wavelength - Peak: 573nm
Wavelength - Dominant: 571nm
Lens Size: 1.00mm x 0.80mm