Продукція > HARVATEK CORPORATION > B1931NB--20C007614U1930
B1931NB--20C007614U1930
B1931NB--20C007614U1930 Harvatek Corporation
B1931NB--20C007614U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED BLUE CLEAR SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Blue
Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 125°, 135°
Height (Max): 0.40mm
Wavelength - Peak: 468nm
Wavelength - Dominant: 470nm
Supplier Device Package: SMD
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.00mm x 0.80mm
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED BLUE CLEAR SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Blue, Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 71.5mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 125°, 135°, Height (Max): 0.40mm, Wavelength - Peak: 468nm, Wavelength - Dominant: 470nm, Supplier Device Package: SMD, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.00mm x 0.80mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Blue
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 125°, 135°
Height (Max): 0.40mm
Wavelength - Peak: 468nm
Wavelength - Dominant: 470nm
Supplier Device Package: SMD
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 1.00mm x 0.80mm