Продукція > HARVATEK CORPORATION > B2102UGNB20C000233U1930
B2102UGNB20C000233U1930
B2102UGNB20C000233U1930 Harvatek Corporation
B2102UGNB20C000233U1930%20V1.1.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED BLUE/YL-GRN CLR 1206 SMD R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Color: Blue, Yellow-Green
Size / Dimension: 3.20mm L x 1.50mm W
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating: 71.5mcd Blue, 112.5mcd Yellow-Green
Configuration: Common Anode
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V Blue, 2.1V Yellow-Green
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 124° Blue, 130° Yellow-Green
Height (Max): 1.10mm
Wavelength - Peak: 468nm Blue, 573nm Yellow-Green
Wavelength - Dominant: 470nm Blue, 571nm Yellow-Green
Lens Style: Rectangle with Domed Top
Lens Size: 2.00mm x 1.00mm
на замовлення 9000 шт:
Написати відгук
Description: LED BLUE/YL-GRN CLR 1206 SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Color: Blue, Yellow-Green, Size / Dimension: 3.20mm L x 1.50mm W, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Millicandela Rating: 71.5mcd Blue, 112.5mcd Yellow-Green, Configuration: Common Anode, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V Blue, 2.1V Yellow-Green, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 124° Blue, 130° Yellow-Green, Height (Max): 1.10mm, Wavelength - Peak: 468nm Blue, 573nm Yellow-Green, Wavelength - Dominant: 470nm Blue, 571nm Yellow-Green, Supplier Device Package: 1206, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Domed Top, Lens Size: 2.00mm x 1.00mm.
Color: Blue, Yellow-Green
Configuration: Common Anode
Current - Test: 20mA
Height (Max): 1.10mm
Lens Size: 2.00mm x 1.00mm