Продукція > HARVATEK CORPORATION > B2102USUG20C000633U1930
B2102USUG20C000633U1930
B2102USUG20C000633U1930 Harvatek Corporation
B2102USUG20C000633U1930%20V1.1.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED RED/YLW-GRN CLR 1206 SMD R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Color: Red, Yellow-Green
Size / Dimension: 3.20mm L x 1.50mm W
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating: 71.5mcd Red, 45mcd Yellow-Green
Configuration: Common Anode
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Red, 2.1V Yellow-Green
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 130° Red, 124° Yellow-Green
Height (Max): 1.10mm
Wavelength - Peak: 632nm Red, 573nm Yellow-Green
Wavelength - Dominant: 624nm Red, 571nm Yellow-Green
Supplier Device Package: 1206
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Rectangle with Domed Top
Lens Size: 2.00mm x 1.00mm
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RED/YLW-GRN CLR 1206 SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Color: Red, Yellow-Green, Size / Dimension: 3.20mm L x 1.50mm W, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Millicandela Rating: 71.5mcd Red, 45mcd Yellow-Green, Configuration: Common Anode, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Red, 2.1V Yellow-Green, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 130° Red, 124° Yellow-Green, Height (Max): 1.10mm, Wavelength - Peak: 632nm Red, 573nm Yellow-Green, Wavelength - Dominant: 624nm Red, 571nm Yellow-Green, Supplier Device Package: 1206, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Rectangle with Domed Top, Lens Size: 2.00mm x 1.00mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Red, Yellow-Green
Configuration: Common Anode
Current - Test: 20mA
Height (Max): 1.10mm
Supplier Device Package: 1206
Lens Transparency: Clear
Lens Size: 2.00mm x 1.00mm