B25623B0787K703
B25623B0787K703 EPCOS - TDK Electronics
B2562_.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 780UF 10% 700VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 70°C
Voltage Rating - DC: 700V
Capacitance: 780 µF
Size / Dimension: 3.543" Dia (90.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 780UF 10% 700VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 70°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 700V, Capacitance: 780 µF, Size / Dimension: 3.543" Dia (90.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25623B0787K703 B25623B0787K703 Виробник : EPCOS / TDK B2562_.pdf Film Capacitors FILM CAP BOX 1.2NF 1 MKP PEC DC
товару немає в наявності
B25623B0787K703 B25623B0787K703 Виробник : TDK B2562_.pdf Film Capacitors FILM CAP BOX 1.2NF 1 MKP PEC DC