Продукція > EPCOS / TDK > B25631B0127K800
B25631B0127K800
B25631B0127K800 EPCOS / TDK
B2563_B.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Film Capacitors 800VDC 120uF 10% PEC MKP DC LSI
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 120UF 10% 800V RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Male, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 120 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 1 mOhms, Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25631B0127K800 B25631B0127K800 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B2563_B.pdf Description: CAP FILM 120UF 10% 800V RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Male
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 1 mOhms
Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm)