Продукція > TDK > B25631B0157K900
B25631B0157K900
B25631B0157K900 TDK
B2563_B.pdf
Виробник: TDK
Film Capacitors 900VDC 150uF 10% PEC MKP DC LSI
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25631B0157K900 B25631B0157K900 Виробник : EPCOS / TDK B2563_B.pdf Film Capacitors 900VDC 150uF 10% PEC MKP DC LSI
на замовлення 11 шт:
Кількість Ціна
B25631B0157K900 B25631B0157K900 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B2563_B.pdf Description: CAP FILM 150UF 10% 900V RADIAL