B25631B0187K800
B25631B0187K800 EPCOS - TDK Electronics
B2563_B.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 180UF 10% 800V RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Male
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.3 MOhms
Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm)
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 180UF 10% 800V RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Male, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 180 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.3 MOhms, Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25631B0187K800 B25631B0187K800 Виробник : EPCOS / TDK B2563_B.pdf Film Capacitors 180 uF, 800 V MKP DC-LSI