Продукція > TDK > B25631B1956K200
B25631B1956K200
B25631B1956K200 TDK
B2563_B.pdf
Виробник: TDK
Film Capacitors 95 uF, 1200 V MKP DC-LSI
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 95UF 10% 1.2KV RADIAL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25631B1956K200 B25631B1956K200 Виробник : EPCOS / TDK B2563_B.pdf Film Capacitors 95 uF, 1200 V MKP DC-LSI
на замовлення 18 шт:
Кількість Ціна
B25631B1956K200 B25631B1956K200 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B2563_B.pdf Description: CAP FILM 95UF 10% 1.2KV RADIAL