Продукція > EPCOS / TDK > B25631B2306K000
B25631B2306K000
B25631B2306K000 EPCOS / TDK
B2563_B.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Film Capacitors 2000VDC 30uF 10% PEC MKP DC LSI
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25631B2306K000 B25631B2306K000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B2563_B.pdf Description: CAP FILM 30UF 10% 2KV RADIAL