Продукція > TDK > B25632E1127K000
B25632E1127K000
B25632E1127K000 TDK
b2563xe.pdf
Виробник: TDK
Film Capacitors 1000V 120uF 10% PEC MKP DC LSI
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: POWER ELECTRONIC CAPACITORS (PEC, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering; Snubber, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Female, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 120 µF, Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25632E1127K000 B25632E1127K000 Виробник : EPCOS / TDK b2563xe.pdf Film Capacitors 1000V 120uF 10% PEC MKP DC LSI
на замовлення 23 шт:
Кількість Ціна
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering; Snubber
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Female
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 2.008" (51.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 120 µF
Size / Dimension: 3.327" Dia (84.50mm)