Продукція > HARVATEK CORPORATION > B2592USUG20D0002L2U1930
B2592USUG20D0002L2U1930
B2592USUG20D0002L2U1930 Harvatek Corporation
B2592USUG20D0002L2U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED RED/YL-GRN DIFF 1210 SMD R/A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Color: Red, Yellow-Green
Size / Dimension: 3.20mm L x 2.55mm W
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating: 285mcd Red, 112.5mcd Yellow-Green
Configuration: Common Anode
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Red, 2.1V Yellow-Green
Current - Test: 20mA Red, 20mA Yellow-Green
Viewing Angle: 140°, 130°
Height (Max): 1.70mm
Wavelength - Peak: 632nm Red, 573nm Yellow-Green
Wavelength - Dominant: 624nm Red, 571nm Yellow-Green
Supplier Device Package: 1210
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 1.62mm Dia
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RED/YL-GRN DIFF 1210 SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Color: Red, Yellow-Green, Size / Dimension: 3.20mm L x 2.55mm W, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Millicandela Rating: 285mcd Red, 112.5mcd Yellow-Green, Configuration: Common Anode, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Red, 2.1V Yellow-Green, Current - Test: 20mA Red, 20mA Yellow-Green, Viewing Angle: 140°, 130°, Height (Max): 1.70mm, Wavelength - Peak: 632nm Red, 573nm Yellow-Green, Wavelength - Dominant: 624nm Red, 571nm Yellow-Green, Supplier Device Package: 1210, Lens Transparency: Diffused, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 1.62mm Dia.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Red, Yellow-Green
Configuration: Common Anode
Viewing Angle: 140°, 130°
Height (Max): 1.70mm
Supplier Device Package: 1210
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Size: 1.62mm Dia