Продукція > HARVATEK CORPORATION > B2601TX--20P001623U1930
B2601TX--20P001623U1930
B2601TX--20P001623U1930 Harvatek Corporation
B2601TX--20P001623U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED WHITE 1205 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1205 (3212 Metric)
Color: White
Size / Dimension: 3.20mm L x 1.20mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 170mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 130°, 130°
Height (Max): 1.20mm
Supplier Device Package: 1205
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 3.20mm x 1.20mm
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED WHITE 1205 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1205 (3212 Metric), Color: White, Size / Dimension: 3.20mm L x 1.20mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 170mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 130°, 130°, Height (Max): 1.20mm, Supplier Device Package: 1205, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 3.20mm x 1.20mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: White
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 170mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 130°, 130°
Height (Max): 1.20mm
Supplier Device Package: 1205
Part Status: Active
Lens Size: 3.20mm x 1.20mm