Продукція > HARVATEK CORPORATION > B2601USD-20D000423U1930
B2601USD-20D000423U1930
B2601USD-20D000423U1930 Harvatek Corporation
B2601USD-20D000423U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED RED DIFFUSED 1205 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1205 (3212 Metric)
Color: Red
Size / Dimension: 3.20mm L x 1.20mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 140°
Height (Max): 1.20mm
Wavelength - Peak: 632nm
Wavelength - Dominant: 624nm
Supplier Device Package: 1205
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 3.20mm x 1.20mm
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: LED RED DIFFUSED 1205 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1205 (3212 Metric), Color: Red, Size / Dimension: 3.20mm L x 1.20mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 71.5mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 140°, Height (Max): 1.20mm, Wavelength - Peak: 632nm, Wavelength - Dominant: 624nm, Supplier Device Package: 1205, Lens Transparency: Diffused, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 3.20mm x 1.20mm.
Color: Red
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 140°
Height (Max): 1.20mm
Wavelength - Peak: 632nm
Wavelength - Dominant: 624nm
Supplier Device Package: 1205
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Size: 3.20mm x 1.20mm