Продукція > HARVATEK CORPORATION > B2612UYNG20D000412U1930
B2612UYNG20D000412U1930
B2612UYNG20D000412U1930 Harvatek Corporation
B2612UYNG20D000412U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED AMBER/GRN DIFFUSED 0606 SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0606 (1616 Metric)
Color: Amber, Green
Size / Dimension: 1.60mm L x 1.50mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd Amber, 180mcd Green
Configuration: Independent
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Amber, 3.3V Green
Current - Test: 20mA Amber, 20mA Green
Viewing Angle: 120°, 140°, 120°, 140°
Height (Max): 0.65mm
Wavelength - Peak: 591nm Amber, 520nm Green
Wavelength - Dominant: 589nm Amber, 525nm Green
Supplier Device Package: 0606
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.10mm x 1.50mm
на замовлення 2641 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED AMBER/GRN DIFFUSED 0606 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0606 (1616 Metric), Color: Amber, Green, Size / Dimension: 1.60mm L x 1.50mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 71.5mcd Amber, 180mcd Green, Configuration: Independent, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Amber, 3.3V Green, Current - Test: 20mA Amber, 20mA Green, Viewing Angle: 120°, 140°, 120°, 140°, Height (Max): 0.65mm, Wavelength - Peak: 591nm Amber, 520nm Green, Wavelength - Dominant: 589nm Amber, 525nm Green, Supplier Device Package: 0606, Lens Transparency: Diffused, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.10mm x 1.50mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: Amber, Green
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Independent
Height (Max): 0.65mm
Supplier Device Package: 0606
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Size: 1.10mm x 1.50mm