Продукція > HARVATEK CORPORATION > B2632USNG20C000623U1930
B2632USNG20C000623U1930
B2632USNG20C000623U1930 Harvatek Corporation
B2632USNG20C000623U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED GREEN/RED CLEAR 1205 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1205 (3212 Metric)
Color: Green, Red
Size / Dimension: 3.20mm L x 1.20mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 285mcd Green, 180mcd Red
Configuration: Independent
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V Green, 2V Red
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 130° Green, 130° Red
Height (Max): 0.90mm
Wavelength - Peak: 520nm Green, 632nm Red
Wavelength - Dominant: 525nm Green, 624nm Red
Supplier Device Package: 1205
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Square with Flat Top
Lens Size: 1.20mm
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: LED GREEN/RED CLEAR 1205 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1205 (3212 Metric), Color: Green, Red, Size / Dimension: 3.20mm L x 1.20mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 285mcd Green, 180mcd Red, Configuration: Independent, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V Green, 2V Red, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 130° Green, 130° Red, Height (Max): 0.90mm, Wavelength - Peak: 520nm Green, 632nm Red, Wavelength - Dominant: 525nm Green, 624nm Red, Supplier Device Package: 1205, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Square with Flat Top, Lens Size: 1.20mm.
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Green, Red
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Independent
Current - Test: 20mA
Height (Max): 0.90mm
Supplier Device Package: 1205
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 1.20mm