Продукція > HARVATEK CORPORATION > B2632USUG20C000413U1930
B2632USUG20C000413U1930
B2632USUG20C000413U1930 Harvatek Corporation
B2632USUG20C000413U1930  V1.2.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED RED/YLW-GRN CLEAR 1205 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1205 (3212 Metric)
Color: Red, Yellow-Green
Size / Dimension: 3.20mm L x 1.20mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 112.5mcd Red, 112.5mcd Yellow-Green
Configuration: Independent
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Red, 2.1V Yellow-Green
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 130° Red, 130° Yellow-Green
Height (Max): 0.90mm
Wavelength - Peak: 632nm Red, 573nm Yellow-Green
Wavelength - Dominant: 624nm Red, 571nm Yellow-Green
Supplier Device Package: 1205
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Square with Flat Top
Lens Size: 1.20mm
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RED/YLW-GRN CLEAR 1205 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1205 (3212 Metric), Color: Red, Yellow-Green, Size / Dimension: 3.20mm L x 1.20mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 112.5mcd Red, 112.5mcd Yellow-Green, Configuration: Independent, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Red, 2.1V Yellow-Green, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 130° Red, 130° Yellow-Green, Height (Max): 0.90mm, Wavelength - Peak: 632nm Red, 573nm Yellow-Green, Wavelength - Dominant: 624nm Red, 571nm Yellow-Green, Supplier Device Package: 1205, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Square with Flat Top, Lens Size: 1.20mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Red, Yellow-Green
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: Independent
Current - Test: 20mA
Height (Max): 0.90mm
Supplier Device Package: 1205
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 1.20mm