Продукція > HARVATEK CORPORATION > B2841NB--20C001414U1930
B2841NB--20C001414U1930 Harvatek Corporation
B2841NB--20C001414U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED BLUE CLEAR 0402 SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Color: Blue
Size / Dimension: 1.00mm L x 0.50mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°, 128°
Height (Max): 0.60mm
Wavelength - Peak: 468nm
Wavelength - Dominant: 470nm
Supplier Device Package: 0402
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.00mm x 0.50mm
на замовлення 1848 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED BLUE CLEAR 0402 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Color: Blue, Size / Dimension: 1.00mm L x 0.50mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 71.5mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, 128°, Height (Max): 0.60mm, Wavelength - Peak: 468nm, Wavelength - Dominant: 470nm, Supplier Device Package: 0402, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.00mm x 0.50mm.
Інші пропозиції B2841NB--20C001414U1930
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: Blue
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 71.5mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°, 128°
Height (Max): 0.60mm
Wavelength - Peak: 468nm
Wavelength - Dominant: 470nm
Supplier Device Package: 0402
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 1.00mm x 0.50mm