Продукція > HARVATEK CORPORATION > B2841TX--20P004014U1930
B2841TX--20P004014U1930
B2841TX--20P004014U1930 Harvatek Corporation
B2841TX--20P004014U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED WHITE 0402 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Color: White
Size / Dimension: 1.00mm L x 0.50mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 850mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V
Lens Color: Yellow
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°, 135°
Height (Max): 0.60mm
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.00mm x 0.50mm
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: LED WHITE 0402 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Color: White, Size / Dimension: 1.00mm L x 0.50mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 850mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V, Lens Color: Yellow, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, 135°, Height (Max): 0.60mm, Supplier Device Package: 0402, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.00mm x 0.50mm.
Color: White
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 850mcd
Lens Color: Yellow
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°, 135°
Height (Max): 0.60mm
Lens Size: 1.00mm x 0.50mm